пʼятниця, 26 травня 2017 р.

Модуль 11. Рефлексія

Разом з одногрупниками обговорювали важливе питання - впровадження в своїй роботі методу проекту. Із усього того, чому я навчилась на цьому тренінгові, на мою думку,  для моїх учнів буде корисним створення різних проектів. Гадаю, що їх зацікавить пошукова робота, створення презентацій,буклетів,публікацій  та їх обговорення. Корисним буде й те, що учні самостійно створюватимуть блоги,  будуть ділитися своїми досягненнями з іншими. Вдячна,що існують такі курси,тому що звичайний традиційний урок можна перетворити на творчість..

Немає коментарів:

Дописати коментар