пʼятниця, 26 травня 2017 р.
Модуль 11. Рефлексія
Разом з одногрупниками обговорювали важливе питання - впровадження в своїй роботі методу проекту. Із усього того, чому я навчилась на цьому тренінгові, на мою думку, для моїх учнів буде корисним створення різних проектів. Гадаю, що їх зацікавить пошукова робота, створення презентацій,буклетів,публікацій та їх обговорення. Корисним буде й те, що учні самостійно створюватимуть блоги, будуть ділитися своїми досягненнями з іншими. Вдячна,що існують такі курси,тому що звичайний традиційний урок можна перетворити на творчість..
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар