Основні питання поділяються на ключові , тематичні та змістові. Зробила для себе висновок, що мені простіше спочатку сформулювати змістові, потім тематичні, а потім - ключові ("знизу-догори"). Також ми сьогодні працювали в парах, що дозволило проговорити свої ідеї щодо проектів, а також вибрати кращий.
Немає коментарів:
Дописати коментар